Професор кафедри приватного права Бутирський Андрій Анатолійович взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Державні інститути у процесі демократизації»

28-29 травня 2018 р. доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри приватного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Бутирський Андрій Анатолійович взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Державні інститути у процесі демократизації», що відбулась у місті Казімеж-Дольний (Республіка Польща).

Зазначений захід було організовано Університетом Марії Кюрі-Складовської (м. Люблін, Республіка Польща).

Участь у роботі конференції взяли провідні науковці та практичні працівники з Польщі та України.

Під час роботи конференції учасники обговорили актуальні проблеми розвитку демократії у країнах ЄС, участі державних інституцій у забезпеченні демократії, реформування органів державної влади в Україні та Польщі, захисту прав людини у сучасних умовах.

Андрій Бутирський виступив з доповіддю на тему «Modern Challenges and Actual Problems of the Judicial Reform in Ukraine».