Доцент юридичного факультету відвідала університет м. Кошице (Словаччина) в рамках програми Еразмус+

Доцент кафедри приватного права юридичного факультету Оксана Кіріяк в період з 23 по 29 жовтня 2016 року відвідала Університет Павла Йозефа Шафарика у Кошице (Словацька Республіка) в рамках “Еразмус+” – програми Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи та мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Під час візиту наш викладач прочитала для студентів правничої школи Університету в Кошице англомовні лекційні курси із своїх навчальних дисциплін.

Зокрема, доцент кафедри приватного права Оксана Кіріяк ознайомила студентів із основними проблемами теорії зобов’язань: «Виконання зобов’язань», «Зобов’язання в римському праві», «Форми виконання зобов’язань» та «Принципи Європейського контрактного права».

Також викладач отримала чудову можливість взяти участь в роботі Щорічного міжнародного симпозіуму “Право-Бізнес-Економіка”, який був організований кафедрою господарського права правничої школи Кошицького університету та проходив в мальовничому куточку Словаччини – містечку Штербске Плесо, що знаходиться на березі однойменного високогірного озера у Високих Татрах.

Сподіваємось, що такого роду академічні контакти, а також наукова співпраця між нашим юридичним факультетом та юридичними вишами Словаччини й інших країн Європейського Союзу незабаром стануть повсякденною практикою.