Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет імені Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-х та 3-х та 4-х курсів (на 1-й семестр магістерської програми) бакалаврської програми.

Кількість місць та тривалість обміну: 2 стипендії по 5 місяців

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти факультетів:

• Факультету іноземних мов
  • Економічного факультету
  • Юридичного факультету

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом вищевказаних факультетів;
  • володіти  англійською мовою не нижче рівня B2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
  • *план навчання в Університеті імені Миколаса Ромеріса (Learning Agreement for Studies);
  • ** сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
  • довідка про навчання та її переклад, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою і також завіряється у відділі міжнародних зв’язків

*в плані навчання необхідно набрати 30 кредитів!

** Для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно своєчасно звернутися до Ковалюка Юрія Володимировича за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 15 травня 2017 року (до 23:59) у сканованому варіанті у порядку згідно вимог (одним файлом у форматі PDF, розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_MYKOLAS_ROMERIS_UNIVERSTY_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Після 20 травня 2017 року кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура відповідає всім вимогам правил академічної мобільності студентів, та вони отримують номінацію від ЧНУ. Після отримання листа-номінації студенти реєструються на сайті Університету імені Миколаса Ромеріса, куди завантажують необхідні документи до 31 травня 2017 року.

Інформація про курси на сайті Університету імені Миколаса Ромеріса:

Додаткова інформація від Університету імені Миколаса Ромеріса  ТУТ.