Завідувач кафедри приватного права Боднарук Микола Іванович пройшов стажування у Польщі.

Завідувач кафедри приватного права д.ю.н., доц. Боднарук М.І. з 6 по 11 березня 2017 року пройшов науково-педагогічне стажування на факультеті права і адміністрації Щецинського університету (м.Щецин, Польща) на тему: «Освітній процес, сучасні методики викладання та організація наукових досліджень: досвід факультету права та управління Щецинського університету (Польща)» в рамках чинної угоди між Чернівецьким та Щецинським університетом.

Програма стажування передбачала три модулі і включала в себе вивчення організації навчального процесу у Європі на прикладі досвіду Щецинського університету, особливостей освітніх програм, системи складання іспитів, оцінки знань, підходів щодо організації контролю знань студентів.

Під час стажування також вивчались організаційні аспекти написання, оформлення наукових статей та їх опублікування в журналах, що входять до системи SCOPUS, Web of Science тощо. Проводилась наукова робота в бібліотеці Щецинського університету.

Ще однією складовою наукового стажування була грантова діяльність: планування та реалізація проектів у ЄС.

Крім стажування обговорювалися навчальні програми юридичних факультетів університетів-партнерів з метою подвійного дипломування та обміну студентами за програмою Eразмус+.

Сертифікат про проходження стажування

IMG_2594IMG_2586IMG_2578IMG_2587IMG_2592